Welcome to Onufri Publishing House!
Free Call +355-42-220-017

Zbuloni librin tuaj të radhës

Flutura mes gjinjve

Mira Meksi

900 L

Mërkuna e zezë

Agron Tufa

800 L

Dashnorët e kohëve moderne

Bledar Kurti

500 L

Qyteti plak

Saimir Muzhaka

700 L

Dritë e gushtit

William Faulkner

1500 L

Brenga e Parisit

Charles Baudelaire

700 L

Kronikë në gur

Ismail Kadare

700 L

Dashuria në kohërat e kolerës

Gabriel García Márquez

1500 L

Bota e Sofies

Jostein Gaarder

1000 L

Vepra poetike

Martin Camaj

2000 L

Largësi shpëtimi

Samanta Schweblin

700 L

Flutura mes gjinjve

Mira Meksi

900 L

Kafsha apo fantazma

Agron Tufa

700 L

Largësi shpëtimi

Samanta Schweblin

700 L

Jeto për ta treguar

Gabriel García Márquez

2000 L

E zeza dhe e kuqja

Mehmet Kraja

1500 L

Dita ditës

Terezia Mora

1500 L

Bretkosa

Mo yan

2000 L
ZBULONI MË SHUMË LIBRA

Ndiqni përditësimet tona

Zgjedhur nga lexuesit

Don Kishoti 1
Don Kishoti 1
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Im atë e donte Adolfin
Im atë e donte Adolfin
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Autobiografia e popullit në vargje
Autobiografia e popullit në vargje
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Sonete
Sonete
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Kukulla
Kukulla
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
Dritë e gushtit
Dritë e gushtit
0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 Reviews
ZBULONI MË SHUMË LIBRA

Përfitoni 10% ulje në të gjithë produktet!