E kuqja e demave

8.00

nga Mira Meksi

Categories: , SKU: 9789995687885 Tag:

Përshkrimi

Në një qytet legjendash në Spanjë, murgjit “Luftëtarë kundër harresës së ikonës” kanë vite që punojnë për deshifrimin e misterit që vesh të kuqen e fuqishme të ikonave të Onufrit. Brenda një realiteti të përndezur ndeshjesh me dema, rivalitetesh dhe tradhëtish të gjakta, Mira Meksi përshkruan lojën pasionante të jetës ku ngërthehen fort dhe përleshen Dashuria dhe Vdekja.

Informacion shtesë

ISBN:

978-99956-87-88-5

Libërlidhja:

E butë